Exotic box

Exotic Box – sveikuoliškų riešutų bei gardžiausių džiovintų vaisių oazė

 

Keliasdešimt rūšių aukščiausios kokybės riešutų bei vaisių -išskirtiniems, bet teisingiems skoniams. Platus asortimentas pradžiugins visus – nuo pačių rimčiausių sporto šalininkų, iki patyrusių sveikuolių, veganų, mažujų gurmanų ar tiesiog gardžius užkandžius dievinančių šeimų.

Keliaukite kartu su mumis į Kolumbiją, Peru, Tailandą, Alžyrą, Izraelį, Kosta Riką bei kitas egzotines šalis ir pasinerkite į neatrastus spalvingus skonius iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų!

Aromatingieji mangai, egzotiškosios figos, papajos, gaivieji melionai bei kiviai, gardžiosios vyšnios, trešnės, abrikosai, burnoje tirpstančios datulės, vitamingieji banananai, spanguolės, persimonai ir kiti natūraliai džiovinti, vaisiai ir uogos – tikras sveikatos pliūpsnis ir energijos užtaisas. O, kur dar savo sudėtimi itin turtingi įvairiausių rūšių riešutai! Sibiro kedro, pekano, lazdynų, bertoletijų, migdolų, anakardžių, pistacijų ir kt. riešutai – tiem, kas siekia subalansuoto gyvenimo būdo ir puoselėja savo sveikatą.

Aplankykite mus. Pasisemkite sveikatos kiek tik norite. Ragaukite. Atraskite.

Mėgaukitės. Dalinkitės. Ir sugrįškite. O, mes pažadame, kad visi, mylintis riešutus, džiovintus vaisius bei uogas – ras sau tinkantį ir patinkantį skonį.

Su sveikuoliškais ir gardžiais linkėjimais,

Exotic Box komanda

Mus rasite parduotuvėse

Klaipėda

Parduotuvė “Aliejus”
S.Daukanto g. 10
Nuorodos 

Vilnius

Prekybos centras “VCUP”
Parduotuvė “Aliejus”
Nuorodos

Kaunas

PC “Molas” ir “SAVAS”
Parduotuvė “Aliejus”
Nuoroda PC “Molas”
Nuoroda PC “Savas”

Gargždai

Parduotuvė “Miškas”
(II-V 10-18, VI 9-14)
Nuoroda