Mūsų vizija

Mūsų tikslas – tapti visoje Europoje pripažintu riešutų tiekėjų . Parduodame riešutus ir užtikriname prekių tiekimo  paslaugos kokybę, operatyviai pristatydami tai, ko reikia mūsų klientui. Mūsų partneriai, logistikos galimybės ir žinios įgalina mus užtikrinti kokybišk užsakymų vykdymą: pilnai, laiku, greitai.

Mūsų partneriai

Turėdami ilgametę patirtį, bendradarbiaujame tik su patikimais partneriais: tiek vietiniais ūkininkais, tiek tiekėjais. Mes glaudžiai ir asmeniškai bendraujame su kiekvienu iš jų, o tai leidžia užtikrinti išskirtinę mūsų parduodamų riešutų bei sėklų kokybę. Riešutų pardavimas yra mūsų darbas ir aistra, todėl dirbame tik su tokias pat vertybes turinčiais tiekėjais.

Mūsų veikla

Parduodame riešutus ir sėklas barams, restoranams, konditerijos įmonėms bei maisto prekių gamintojams. Rūpinamės klientų patogumu, todėl siūlome pasirinkti jiems tinkamą išfasavimo būdą. Šiuo metu dirbame su klientais iš Latvijos, Vokietijos ir Airijos, tačiau jau 2016 m. esame numatę plėtrą Jungtinės Karalystės, Austrijos ir Danijos rinkose.

Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas gavęs kokybišką prekių pristatymo paslaugą. Todėl samdome logistikos įmones, kurios užtikrina greita prekės pristatymą visoje Europoje veždami ir priderindami kitų įmonių krovinius, mūsų partneriai turi unikalią galimybę sumažinti transportavimo kaštus. Dirbdami tokiu būdu galime pasiūlyti klientui išskirtinę konkurencingą kainą parduodant ir pristatant prekes visoje Europoje.

Mūsų nauja kryptis

Įkvėpti klientų pradėjome spausti riešutų ir sėklų aliejus iš mūsų pačių importuojamos žaliavos. Žinodami savo riešutų ir sėklų kokybę,100% užtikriname mechaninio šalto spaudimo nerafinuoto aliejaus kokybę. Tai itin sveikas ir grynas produktas, kurį parduodame stiklinėje ir plastikinėje pakavimo taroje. Šiuo metu fasuojame po 250 ml, 500 ml, 1 l ir daugiau.

Esame registruoti VMVT, atpažinimo nr. 210005589.